Jakość Powietrza Ozorków

Tutaj możesz znaleźć informacje na temat jakości powietrza w czasie rzeczywistym w Ozorkowie. Prezentujemy obecne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Oprócz aktualnych stężeń, raport zawiera również prognozy zanieczyszczenia dla miejscowości Ozorków, a także dane historyczne. Nasze raporty są aktualizowane na żywo, co pozwala na ocenę bieżącego stanu powietrza i lepszą ochronę zdrowia.

Zapoznaj się z interaktywnym raportem poniżej, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji i śledzić jakość powietrza w naszym pięknym mieście.


Stan Jakości Powietrza w Ozorkowie dzisiaj

Jakość powietrza w Ozorkowie została dzisiaj sklasyfikowana jako dobra, z niskim poziomem zanieczyszczeń. Stacje pomiarowe nie wykazały obecności szkodliwych stężeń tlenku węgla czy dwutlenku siarki.

Smog Ozorków (23.04.2024) - zalecenia

Przy aktualnie dobrej jakości powietrza w Ozorkowie, zalecamy wykorzystanie tej okazji do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak dłuższe wędrówki piesze lub trekking. Bez obaw o smog, można śmiało planować wyjścia na cały dzień, pamiętając o odpowiednim ubiorze i nawodnieniu.